Firma

Firma PioComp PUH Piotrowski Stanisław powstała we wrześniu 1997r, od początku głównym zakresem działalności było dostarczanie rozwiązań informatycznych dla jednostek handlowych, zakładów produkcyjnych a także administracji. W 1999 roku poszerzono ofertę o sprzedaż oraz instalacje kas fiskalnych. Od 2001 roku posiadamy swoje biuro w Cieszynie przy ulicy Szeroka 15. We wrześniu 2007 oddany został do użytku nowy budynek w Cieszynie przy ulicy Liburnia 45 gdzie znajdował się sklep z własnym parkingiem oraz serwis. W 2010 roku firma została przeniesiona do kompleksowego budynku na ul. Stawowej 67.

Firma PioComp dostarcza swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie:

- dostarczania, instalacji, serwisu komputerów oraz sieci komputerowych
- instalacji oraz serwisu kas fiskalnych
- oprogramowania
- systemy telewizji przemysłowej
- projektowanie stron internetowych oraz grafiki reklamowej
- szkolenia

Swoim klientom zapewniamy doradztwo oraz stałą opiekę serwisu, tak aby mogli w jak najlepszym stopniu wykorzystać dostępny sprzęt komputerowy. W ciągu 10 lat działalności zaufało nam ponad 1200 firm, z pośród których ponad 400 stale korzysta z naszych usług, oto tylko niektóre:

Bank Spółdzielczy w Cieszynie
Hotele Gołębiewski
Starostwo Powiatowe w Cieszynie
Zakłady Mięsne Cieszyn
WISPOL
DAS II

Misja Naszej Firmy:

„Dostarczamy naszym klientom wszelkiego rodzaju rozwiązania informatyczne, głównie zestawy komputerowe, a także podzespoły i akcesoria komputerowe, nieustannie dostosowując swoją ofertę do ich potrzeb i wymagań oraz szybko reagując na ciągłe zmiany w branży komputerowej. Naszymi klientami są zarówno użytkownicy indywidualni, jak i instytucjonalni. Staramy się, aby każdy klient wyszedł z naszego sklepu zadowolony i polecał naszą firmę swoim znajomym.”