pszczelespecjaly.pl

Strona została wykonana za pomocą oprogramowania OSC GOLD. Łatwy panel administracyjny ułatwia klientowi dodawanie i edytowanie wpisów, edytowanie galerii. Dzięki specjalnej nakładce klient może w łatwy sposób edytować galerię i dodawać nowe zdjęcia. Zarówno do Galerii jak i na główną stronę. Panel Administracyjny zarządzanie sklepem jest oparty na silniku OSC GOLD

oscGold może zostać zastosowany w dowolnej branży. Może to być równie dobrze księgarnia, sklep RTV, sklep motoryzacyjny czy dowolnie innej kategorii. Obsługa i aktualizacja zawartości serwisu jest niezwykle łatwa. Przyjazny interfejs sklepu internetowego oscGold pozwala na korzystanie z programu nawet mało zaawansowanym użytkownikom komputerów, którzy nie muszą znać języka HTML ani posiadać umiejętności programowania. Osoby te koncentrują się na wprowadzaniu do systemu treści merytorycznej, która ukaże się na stronach. Dotyczy to nazw i opisu produktów, cen i innych danych jak również plików graficznych np. zdjęć produktów. Bardzo przydatną funkcją jest możliwość formatowania wyglądu tekstu ukazującego się na stronie WWW w niezwykle łatwy sposób podobny do używanego w najpopularniejszych edytorach tekstu.

Można zdefiniować dwa rodzaje cen produktów – cenę detaliczną sugerowaną i cenę którą my proponujemy na dany produkt. Klient widzi przy tym ile oszczędza dzięki zakupom u nas. Jeżeli natomiast nie mamy wszystkich oferowanych produktów na stanie, można wykorzystać moduł wyświetlający dostepność towaru, np. 1-2 dni, 7 dni czy dowolnie inny zdefiniowany okres. Można także określić ilość towaru na stanie w postaci paska graficznego lub podania ilości dostępnych sztuk.

adres strony: www.pszczelespecjaly.pl